Decka.pl

Kancelaria Gospodarcza - Świecie

Zadzwoń teraz:
+48-601-916-392

Oferta

OFERTA BIURA RACHUNKOWEGO


Prowadzenie:

 • podatkowej księgi przychodów i rozchodów
 • ksiąg handlowych (pełna księgowość)
 • ewidencji przychodów (ryczałt)
 • rejestrów zakupu i sprzedaży VAT
 • innych ewidencji

Sporządzanie biznes planów

Sporządzanie wszelkich deklaracji podatkowych

Obsługa spraw pracowniczych:

 • sporządzanie list płac
 • prowadzenia kart przychodów pracowników

Prowadzenie dokumentacji ZUS:

 • sporządzanie i przesyłanie deklaracji i raportów rozliczeniowych
 • sporządzanie i przesyłanie dokumentów zgłoszeniowych
 • przesyłanie dokumentów do ZUS drogą przekazu elektronicznego

Reprezentacja podatników przed organami skarbowymi oraz w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych w sprawach podatkowych:

 • sporządzanie odwołań do izb skarbowych
 • sporządzanie skarg do WSA i NSA

Udzielanie porad i opinii w zakresie prawa podatkowego


Umowa o prowadzenie pełnej rachunkowości czy podatkowej księgi przychodów i rozchodów dla osoby fizycznej, spółki cywilnej lub jawnej, obejmuje czynności wynikające z ustaw:

 • z dnia 29.09.1994 r. o rachunkowości (Tekst jednolity  Dz. U. z 2013 r. poz. 330),
 • z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (j.t. Dz.U. z 2000 roku Nr 14, poz. 176, ze zm.),
 • z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług (Dz.U. Nr 54, poz..535).
 • z dnia 15 września 2000 roku Kodeks spółek handlowych (Dz.U. Nr 94, poz. 1037 ze zm. z 2001 Nr 102 poz. 1117, z 2003 Nr 49 poz. 408, Nr 229 poz. 227),
 • z dnia 5 lipca 1996 roku o doradztwie podatkowym (Dz.U. Nr 102, poz.475, ze zm.),

oraz rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 26.08.2003roku w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów (Dz.U. Nr 152, poz. 1475 ze zm) takie j jak:

 1. W odniesieniu do dostarczonych przez zleceniodawcę dowodów księgowych: sprawdzenie pod względem formalnym i rachunkowym, zaksięgowanie w podatkowej księdze przychodów i rozchodów,
 2. Sporządzenie i bieżące prowadzenie ewidencji środków trwałych,
 3. Prowadzenie ewidencji środków trwałych amortyzowanych jednorazowo,
 4. Sporządzanie wydruków ustawowych,
 5. Sporządzanie na życzenie klienta wydruków dotyczących osiąganych przychodów i ponoszonych kosztów,
 6. Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT-5, VAT-7,
 7. Sporządzanie na wniosek zleceniodawcy aktualizacji dokumentów rejestracyjnych,
 8. Bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego związane z wykonywaną usługą,
 9. Na życzenie klienta, reprezentowanie go przed organami podatkowymi oraz w procedurze sądowej kontroli decyzji administracyjnych,
 10. Odpowiedzialność materialną za rzeczywiste szkody poniesione przez zleceniodawcę spowodowane naruszeniem stosownych przepisów przez zleceniobiorcę.
 11. Jednocześnie informujemy, że rachunkowość prowadzimy w oparciu o ww. ustawę z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości i zawarte w niej międzynarodowe standardy rachunkowości.

negotiations at the deskJeżeli jesteś Klientem zakładającym działalność gospodarczą pomożemy Tobie w jej organizacji w oparciu o przepisy prawa podatkowego jak i gospodarczego. Załatwiamy za Ciebie formalności w ZUS, US, GUS, PFRON, środowisko, ubezpieczenia. Dla Ciebie poprowadzimy ZUS, podatki, GUS i wszystkie inne sprawy urzędnicze; przyjedziemy po papiery, nie będziemy zajmować dużo czasu; odciążymy Cię od obowiązków, abyś Ty mógł zająć się swoim biznesem.

Jeżeli liczby nie są Twoją mocną stroną, a prowadzisz własną działalność gospodarczą, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że do zajmowania się finansami Twojej firmy potrzebny jest ktoś, komu faktycznie nie sprawi to problemu. Często jeden drobny, przypadkowy błąd np. w zeznaniu podatkowym może kosztować naprawdę sporo. A wystarczy mieć kogoś, kto cały czas trzyma pieczę nad sprawami finansowymi firmy i dobrze radzi sobie z liczeniem. Skoro już tu się znalazłeś, uspokoimy Cię – jesteś w dobrym miejscu!

Nasza firma od lat zajmuje się księgowością – wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam rozwinąć swoją działalność i usatysfakcjonować właścicieli wielu firm. Prowadzona przez nas księgowość obejmuje większość czynności księgowych. Pracujemy dla firm wielu profesji. Korzystając z naszych usług, nie tylko zyskujesz pomoc wykwalifikowanego księgowego, który zajmuje się Twoimi finansami, ale także masz możliwość zrzucenia na nas wizyt w urzędach – za Twoją zgodą reprezentował będzie Cię nasz pracownik.

Nie podamy Ci naszego cennika – jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem z nami współpracy, napisz do nas albo zadzwoń, przedstaw swoje oczekiwania i określ ile jesteś w stanie płacić nam za naszą pracę. Na pewno ustalimy takie warunki współpracy, z których obie strony będą zadowolone.

Współpraca z naszą firmą to nowy wymiar księgowości – prostej, taniej i wygodnej.

Co lepsze – staramy się stale udoskonalać naszą ofertę. Wątpisz? Przekonaj się sam! Prosimy o sprecyzowanie swoich oczekiwań, my przestawimy naszą ofertę da to Państwu możliwość porównań i podjęcia decyzji. Dobry wybór biura rachunkowego to gwarancja owocnej współpracy na długie lata.

--!>

Pin It on Pinterest

Share This